Skip to content
240219_SM_niezbednik_fizjoterapeuty_cover (1)

Warsztaty “Stwardnienie rozsiane – niezbędnik fizjoterapeuty”.

W minionym roku przeprowadziliśmy cykl warsztatów “Chód po udarze”, odwiedzając 5 miast. W bieżącym roku firma Thuasne będzie sponsorem warsztatów “Stwardnienie rozsiane – niezbędnik fizjoterapeuty”.

Zaburzenie funkcjonowania jest charakterystyczne również u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym. Omówimy aktualny stan wiedzy na temat rehabilitacji w tej chorobie. Jak postępować z pacjentem i na co zwrócić uwagę. Jak dobrać odpowiednie wyposażenie ortopedyczne zgodnie z potrzebami pacjenta? Niepowtarzalną okazją  będzie testowanie ortez, do którego serdecznie zachęcamy wszystkich uczestników. Na te i wiele innych pytań odpowiadać będą podczas warsztatów Joanna Tokarska – Fizjopozytywna oraz Paweł Frączyk – ekspert z firmy Thuasne.

02.03.2024 Lublin

13.04.2024 Katowice

25.05.2024 Gdańsk

07.09.2024

26.10.2024

02.03. 2024 Lublin

Wrocław – 23.09.2023

Archiwalne wydarzenia

warsztaty-grafika

Warsztaty „Analiza i terapia chodu u pacjentów po udarze z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych”

 

Większość pacjentów po udarze doświadcza zaburzeń funkcjonowania. Problemy te często związane są z trudnościami z chodzeniem i niejednokrotnie stanowią  duże wyzwanie dla fizjoterapeuty.

Co robić jeżeli pacjent nie chodzi prawidłowo, a mimo wszystko chciałby to robić – czy to możliwe? 

Na co zwrócić uwagę analizując chód osoby po udarze? Jak dobierać zaopatrzenie ortopedyczne stosownie do potrzeb pacjenta? Na te i wiele innych pytań podczas warsztatów Thuasne odpowiedzą Joanna Tokarska – Fizjopozytywna oraz Paweł Frączyk – ekspert Thuasne.

Poznaj Program warsztatów i zapisz się już dziś!

Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

warsztaty-grafika

Szkolenie w Gdańsku
15.04.2023

warsztaty-grafika

Szkolenie w Krakowie
13.05.2023

warsztaty-grafika

Szkolenie w Poznaniu
24.06.2023

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Stosowanie ortez AFO

dr n. med. Maciej Krawczyk

 

sprystep- szkolenia-2

NEURO UPDATE 2023

Zapraszamy na stoisko Thuasne podczas Jubileuszowej edycji konferencji, której hasło przewodnie to „Blaski i cienie neurologii z perspektywy ostatnich 20 lat”, będzie okazją do przedstawienia rewolucyjnych zmian, jakie zaszły na przestrzeni tego czasu w leczeniu chorób neurologicznych oraz dalszych możliwości postępu w zakresie diagnostyki i terapii. Ideą tego wydarzenia jest wymiana poglądów i zwrócenie uwagi na istniejące problemy.